Pakowarka próżniowa do żywności

Zgrzewarka do pakowania próżniowego przeznaczona jest do szczelnego, hermetycznego zamykania żywności przy zastosowaniu do nich specjalnych, wytłaczanych (moletowanych) folii oraz worków. Brak dostępu powietrza do zapakowane produktu pozwala nawet kilkukrotnie wydłużyć czas, w którym nasza żywność zachowuje swoje właściwości smakowe, odżywcze oraz wizualne. Tak spakowane produkty w zgrzewarce próżniowej pomagają również zaoszczędzić miejsce w chłodziarkach i zamrażarkach, a barierowość worka całkowicie eliminuje przenikanie się zapachów między produktami.

Zgrzewarki próżniowe – sposób na zabezpieczenie żywności

Jeśli potrzebują Państwo sprawdzonego sprzętu do przedłużania czasu przydatności produktów spożywczych, proponujemy zgrzewarki próżniowe dostępne w naszej ofercie. Polecamy je szczególnie dla osób kupujących żywność w dużych ilościach, dla kierowców transportu międzynarodowego, dla rybaków, grzybiarzy, osób produkujących własne sery czy wędliny, a także dla wszystkich tych, którzy nie tolerują marnowania żywności.

Pakowarka próżniowa do żywności dostosowana jest do potrzeb nie tylko użytkowników domowych, ale również dla profesjonalnych lokali i przedsiębiorstw gastronomicznych.

Próżniowa zgrzewarka do żywności posiada 2 lata gwarancji, wydajną pompę odsysającą, solidne zaczepy pokrywy oraz wytrzymałe taśmy zgrzewające, które posłużą Państwu przez wiele lat.PROFI COOK PC-VK 1080 zgrzewarka próżniowa + WORKI

PROFI COOK PC-VK 1080 zgrzewarka próżniowa + WORKI
PROFI COOK PC-VK 1080 zgrzewarka próżniowa + WORKI

Zgrzewarka próżniowa PROFI COOK PC-VK 1080 przeznaczona do hermetycznego zamykania produktów żywnościowych i przedłużenia ich przydatności do spożycia (nawet 5-krotnie). Idealna dla początkujących i jak zaawansowanych użytkowników. 

Dostępność: dostępny

Wysyłka w: 48 godzin

Cena: 269,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl