Promocje
18x35 cm WORKI MOLETOWANE DO PAKOWANIA PRÓŻNIOWEGO 50 szt.
18x35 cm WORKI MOLETOWANE DO PAKOWANIA PRÓŻNIOWEGO 50 szt.

19,99 zł

Cena regularna: 23,90 zł

Najniższa cena: 23,90 zł
zestaw
Taśma oporowa grzewcza płaska 1,5 mm x 0,2 mm x 1 m
Taśma oporowa grzewcza płaska 1,5 mm x 0,2 mm x 1 m

4,99 zł

Cena regularna: 7,00 zł

Najniższa cena: 7,00 zł
szt.
28x600 cm RĘKAW FOLIA PRÓŻNIOWA MOLETOWANA DO ZGRZEWARKI
28x600 cm RĘKAW FOLIA PRÓŻNIOWA MOLETOWANA DO ZGRZEWARKI

17,99 zł

Cena regularna: 19,90 zł

Najniższa cena: 19,90 zł
szt.
O nas
 

      Firma MINORCOMM specjalizuje się w sprzedaży folii, worków oraz rękawów do próżniowego pakowania żywności. Od 2013 roku dostarczamy nasze wyroby do zakładów przetwórstwa mięsnego, sklepów, restauracji, barów, a także do klientów indywidualnych. Oferowany przez nas asortyment idealnie nadaje się do pakowania, mrożenia i przechowywania produktów spożywczych takich jak: warzywa, owoce, mięso, ryby, przyprawy, pieczywo, zioła, masy cukrowe, jak również do pakowania bilonu, kosmetyków, części samochodowych oraz wszelkiego rodzaju artykułów przemysłowych.Z roku na rok zdobywamy coraz większe uznanie oferując wysoką jakość produktów, atrakcyjne ceny oraz szeroki wachlarz dostępnych rozmiarów. Nasze worki produkowane są z najlepszej gatunkowo, wylewanej, dwuwarstwowej folii poliamidowo-polietylenowej o grubości od 70 do 140 mikrometrów. Zapewniają one trwałość oraz świeżość pakowanych artykułów.
 
Przez cały czas staramy się poszerzać asortyment, a nasi klienci mogą liczyć nie tylko na profesjonalną obsługę i pomoc przy wyborze odpowiednich produktów, ale i na szybką realizację nawet najbardziej nietypowych zleceń. 

Z myślą o wygodzie naszych klientów, w styczniu 2017 r. uruchomiliśmy sklep internetowy PakujProzniowo.pl, w którym z łatwością znajdą Państwo folie odpowiednie dla swoich potrzeb.  


 
 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl